cast
مدیر سایت

آموزش ساخت کلاه در نرم افزار مارولوس دیزاینر

مدیر سایت
11 آبان 1399
1795
2
متن آموزش

امروزه در حوزه طراحی لباس نرم‌افزارهای بسیار زیادی برای الگوکشی و مدلسازی طرح‌ها وجود دارند که در یکی از مقالات ما به صورت کامل به معرفی نرم‌افزارهای تخصصی طراحی لباس پرداخته‌ایم که با مطاله این مقاله با کاربرد و مزایای این نرم‌افزارها می‌توانید بیشتر آشنا شوید اما نرم افزار مارولوس دیزاینر معمولاً به عنوان بهترین نرم افزار طراحی لباس شناخته می شود و اکثر کمپانی‌های بزرگ طراحی لباس برای مدلسازی و سه بعدی سازی طرح هایشان پیش از تولید از این نرم افزار استفاده می کنند. ولی غیر طراحی لباس از این نرم افزار برای طراحی کفش و کلاه نیز می توان استفاده کرد.

مقاله پیشنهادی: نرم افزار مارولوس دیزاینر چیست؟

برای آشنایی بیشتر شما با نحوه کار این نرم افزار، در این آموزش رایگان به مدلسازی و ساخت یک کلاه ساده در نرم افزار Marvelous Designer می پردازیم. همان طور که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید در نرم افزار مارولوس دیزاینر امکان استفاده از آواتار یا مانکن مجازی برای مشاهده لباس یا کلاه به صورت زنده وجود دارد. در این حالت به صورت کاملاً لحظه ای، هر تغییری را در لباس یا الگوی خود ایجاد کنید، بلافاصله می توانید تاثیر تغییرات آن را بر روی مدل خود مشاهده کنید. 

نرم افزار مارولوس دیزاینر اساساً بر مبنای الگوهای دوبعدی که در سمت راست صفحه (در آموزش بالا) مشاهده می کنید عمل می کند. به این صورت که شما الگوهای دو بعدی را ترسیم و ویرایش می کنیم و با دوختن آن ها به همدیگر در فضای سه بعدی، طرح خود را کامل کرده و لباس مورد نظر خود را مدلسازی یا به عبارتی شبیه سازی می کنید. 

آموزش رایگان پیشنهادی:  مدلسازی و دوخت بالشت در نرم افزار Marvelous Designer

امیدواریم که از این آموزش رایگان نرم افزار مارولوس دیزاینر از وبسایت آپادمی لذت برده باشید. با ثبت نام در سایت آپادمی می‌توانید پکیچ آموزشی مارولوس دیزاینر و CLO 3D را تهیه کنید.

کارت مارولوس دیزاینر
کارت اسکچاپ
کارت زیبراش
کارت آموزش فتوشاپ

دوره های رایگان مشابه

سه بعدی سازی
مارولوس دیزاینر نرم‌افزاری بسیار قدرتمند برای شبیه سازی پارچه و لباس م...
معماری
در این ویدیوی آموزشی رایگان با نحوه مدلسازی و ساخت پرده در نرم افزار M...
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی، نحوه حذف متن یا نوشته را از روی عکس در نر...
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی یاد می گیرید که چطور رنگ پرسوناژ را با رنگ...
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.

مینو کامیاب Guest User
16 خرداد 1401 - ساعت 09:49
پاسخ

وقت بخیر
برای الگو کشی بهتر از چه نرم افزاری استفاده کنیم؟ در نرم افزار مارولوس هم امکان ترسیم دقیق الگو ها هست؟

مدیر سایت Apademy Admin
مدیر

وقت بخیر
برای الگو کشی بهتره از نرم افزار جمینی استفاده کنید.