cast
مدیر سایت

آموزش ساخت کلاه در نرم افزار مارولوس دیزاینر

مدیر سایت
11 آبان 1399
770
0
متن آموزش


نرم افزار مارولوس دیزاینر معمولاً به عنوان بهترین نرم افزار طراحی لباس شناخته می شود و اکثر کمپانی های بزرگ طراحی لباس برای مدلسازی و سه بعدی سازی طرح هایشان پیش از تولید از این نرم افزار استفاده می کنند. ولی غیر طراحی لباس از این نرم افزار برای طراحی کفش و کلاه نیز می توان استفاده کرد.

برای آشنایی بیشتر شما با نحوه کار این نرم افزار، در این آموزش رایگان به مدلسازی و ساخت یک کلاه ساده در نرم افزار Marvelous Designer می پردازیم. همان طور که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید در نرم افزار مارولوس دیزاینر امکان استفاده از آواتار یا مانکن مجازی برای مشاهده لباس یا کلاه به صورت زنده وجود دارد. در این حالت به صورت کاملاً لحظه ای، هر تغییری را در لباس یا الگوی خود ایجاد کنید، بلافاصله می توانید تاثیر تغییرات آن را بر روی مدل خود مشاهده کنید. 

نرم افزار مارولوس دیزاینر اساساً بر مبنای الگوهای دوبعدی که در سمت راست صفحه (در آموزش بالا) مشاهده می کنید عمل می کند. به این صورت که شما الگوهای دو بعدی را ترسیم و ویرایش می کنیم و با دوختن آن ها به همدیگر در فضای سه بعدی، طرح خود را کامل کرده و لباس مورد نظر خود را مدلسازی یا به عبارتی شبیه سازی می کنید. 

امیدواریم که از این آموزش رایگان نرم افزار مارولوس دیزاینر از وبسایت آپادمی لذت برده باشید. 

کارت مارولوس دیزاینر
کارت اسکچاپ
کارت زیبراش
کارت آموزش فتوشاپ

دوره های رایگان مشابه

بدون دسته بندی
در این مقاله یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی لباس به نام مارولوس...
معماری
در این ویدیوی آموزشی رایگان با نحوه مدلسازی و ساخت پرده در نرم افزار M...
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی، نحوه حذف متن یا نوشته را از روی عکس در نر...
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی یاد می گیرید که چطور رنگ پرسوناژ را با رنگ...
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.