COURSE

آموزش طراحی پورتفولیو با ایندیزاین

معرفی و آشنایی با دوره
توضیحات این دوره

پورتفولیو در واقع یک آلبوم از تصاویر و توضیحات پروژه های شماست که با دقت و چیدمان خاص طراحی میشه تا طرز تفکر و رویکرد شما رو به عنوان یک طراحی نشون بده. شما برای نشان دادن توانایی های خودتون نیاز به تهیه Portfolio دارید. اگر قصد اپلای تحصیلی داشته باشید (برای رشته های معماری، طراحی لباس و جواهر، عکاسی، رشته های هنری و ...) نیاز دارید که در کنار رزومه و سایر مدارک، یک پورتفولیو از پروژه هایی که انجام دادید، ارائه کنید. 

پورتفولیو مهم ترین بخش مدارک شما برای اپلای تحصیلی یا ورود به پروژه های شغلی است!

ایندیزاین نرم افزار تخصصی برای طراحی پورتفولیو هست و در این دوره شما بدون هیچ پیش نیازی، تمام ابزارهای کاربردی برای ساخت پورتفولیو را یاد خواهید گرفت. با کمک نرم افزار ایندیزاین، سرعت شما در طراحی پورتفولیو نسبت به فتوشاپ یا ایلاستریتور چندین برابر خواهد شد. همچنین صفحه آرایی و چیدمان مدارک شما بسیار آسان تر خواهد بود. 

در پکیج آموزشی طراحی پورتفولیو شما با ساختار استانداردِ پروتفولیوهای بین المللی (هم برای اپلای تحصیلی و هم برای موارد شغلی) آشنا شده و پروژه های عملی و واقعی برایتان انجام می شود تا بتوانید تمام مراحل طراحی پورتفولیو خودتان را به راحتی انجام دهید. 

همچنین طراحی پورتفولیو این روزها یکی از مشاغل پردرآمد و پرتقاضا هست که بعد از پایان این دوره می توانید ازین مسیر نیز کسب درآمد داشته باشید. 

همیشه یادتون باشه که بهترین ورژن پورتفلیوتون رو خودتون میتونید طراحی کنید نه هیچکس دیگه! ضمن این که پورتفولیو خودتون رو همیشه باید آپدیت کنید و پروژه های جدید بهش اضافه کنید. بنابراین به جای این که هزینه کنید تا کس دیگه ای براتون پروتفولیوتون رو ببنده، یکبار برای همیشه این تخصص رو یاد بگیرید.

دوره آموزشی طراحی پورتفولیو در 3 بخش ارائه می شود:

  • آشنایی با نرم افزار ایندیزاین
  • بررسی و تحلیل ساختار پورتفولیو
  • آموزش طراحی پروتفولیو (0 تا 100)

 

این دوره گروه پشتیبانی تلگرامی برای رفع اشکال و کرکسیونِ پورتفولیوهای شما نیز دارد. 

 

سوالات متداول درباره پکیج آموزش طراحی پورتفولیو با ایندیزاین
سرفصل دوره و لینک‌های دانلود درحال تکمیل
عسل کاویانی فر مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره تماس و تلگرام: 09057053113 (از 9 صبح تا 5 عصر)
ایمیل: apademy@gmail.com
آیدی پشتیبانی تلگرام: apademy@
cast
افزودن به سبد خرید
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.