COURSE

آموزش نرم افزار تویین موشن (Twinmotion) معماری

معرفی و آشنایی با دوره
توضیحات این دوره

پکیج آموزش تویین موشن (Twinmotion)

تویین موشن یک نرم افزار قدرتمند برای رندرینگ و انیمیشن سازی در زمینه معماری است. یکی از مشکلاتی که معماران و تری دی آرتیست ها در مواجهه با انیمیشن های سه بعدی دارند این است که باید زمان بسیار زیادی را صرف رندر انیمیشن کنند ولی تویین موشن یک نرم افزار ساده اما سریع و با کیفیت برای ساخت انیمیشن های معماری به شمار می آید زیرا از هسته موتور آنریل انجین برای الگوریتم های رندرینگش کمک می گیرد که برای کارهای معماری بهینه سازی شده است و در سریعترین زمان ممکن برای شما رندر می گیرد.

پکیج آموزش تویین موشن

یادگیری نرم افزار رندرینگ تویین موشن نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و احتیاجی به بلد بودن موتور رندر دیگری ندارید و فقط کافی است به یک نرم افزار مدلسازی سه بعدی مثل رویت، تری دی مکس، راینو، اسکچاپ یا ... مسلط باشید تا بتوانید مدل خود را وارد Twinmotion کرده و در قالب عکس یا انیمیشن، خروجی یا رندر بگیرید. 

تویین موشن هماهنگی بالایی با تمام نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی دارد که بدون هیچ دردسری میتوانید، مدل سه بعدی خود را وارد تویین موشن کرده و پروسه رندرینگ را انجام دهید. در این دوره آموزشی، صفر تا صد نرم افزار Twinmotion را به صورت کاملاً پروژه محور یاد خواهید گرفت. این آموزش بر مبنای آخرین ورژن نرم افزار تویین موشن ضبط و تولید شده و شما با قابلیت های جدیدش مانند Path Tracer هم آشنا خواهید شد. 

از محاسن بزرگ نرم افزار تویین موشن، رایگان بودن آن است. به همین دلیل دفاتر بزرگ معماری در سراسر جهان از آن برای رندر پروژه های خود استفاده می کنند. هر زمان که نسخه ی جدیدی از تویین موشن منتشر شود، شما می توانید به صورت رایگان آن را از سایت خود تویین موشن (کمپانی اپیک گیم) دانلود کرده و نیازی نیست مثل نرم افزارهای دیگر، منتظر بمانید تا کرک شود. بنابراین چون شرکت ها در خارج از ایران، هزینه ای بابت خرید لایسنس آن پرداخت نمی کنند، گزینه بسیار جذاب و محبوبی برای آنها به شمار می آید. 

 

سوالات متداول درباره پکیج آموزش تویین موشن
نمونه رندر پروژه های دوره آموزشی twinmotion
فرید محبوبی مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره تماس و تلگرام: 09057053113 (از 9 صبح تا 5 عصر)
ایمیل: apademy@gmail.com
آیدی پشتیبانی تلگرام: apademy@
cast
افزودن به سبد خرید
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.