COURSE

آموزش وی ری

معرفی و آشنایی با دوره
آموزش وی ری
توضیحات این دوره

پکیج آموزش وی ری آپادمی، یک دوره آموزشی 0 تا 100 و کاملاً پروژه محور است که با کمک آن شما کاملاً به موتور رندر VRay مسلط خواهید شد. همان طور که میدانید وی ری یک موتور رندر مخصوص نرم افزار تری دی مکس است که به شما کمک می کند تا بتوانید به مدل سه بعدی خود، متریال بدهید، فضای خود را نورپردازی کنید و در نهایت در قالب عکس یا انیمیشن از آن رندر بگیرید. 

گرفتن رندر رئال و طبیعی یکی از دغدغه ها و نیازهای اصلی تمام کسانی است که با تری دی مکس و در حوزه شبیه سازی معماری کار می کنند. در این دوره آموزشی (که هیچ پیش نیازی ندارد) به نحوی به موتور رندر وی ری مسلط خواهید شد که بعد از آن به هیچ پکیج آموزشی یا کلاس حضوری دیگری نیاز نخواهید داشت و حتی خودتان میتوانید این موتور رندر را تدریس کنید زیرا تمام پارامترهای آن را به صورت کاربردی و در حد استادی یاد خواهید گرفت. 

یکی از اشتباهاتی که اساتید متفرقه در آموزش وی ری انجام می دهند این است که صرفاً ابزارها و گزینه های این موتور رندر را تشریح می کنند در صورتی که در این دوره آموزشی، شما به صورت کاملاً پروژه محور، در قالب انجام پروژه های واقعی، کاربرد این ابزارها را یاد خواهید گرفت. همین ویژگی باعث می شود که بلافاصله بعد از اتمام دوره بتوانید وارد بازار کار شوید زیرا همان تمرین هایی را که در ضمن مشاهده دوره انجام می دهید، را می توانید به عنوان نمونه کارهای حرفه ای خود ارائه کنید. 

 

سرفصل های دوره آموزشی وی ری:

 • آموزش بر مبنای ورژن VRay 6.2
 • آموزش نورپردازی صحنه های داخلی (interior) و خارجی (Exterior) در وی ری
 • آموزش ساخت متریال های PBR حرفه ای و تخصصی در وی ری
 • آموزش VR و رندر 360 درجه در وی ری
 • آموزش انیمیشن در VRay
 • آموزش رندر محصول در موتور رندر وی ری
 • آموزش رندرهای گرافیکی و ماکتی در VRay
 • آموزش کادربندی، دوربین گذاری و تنظیمات دوربین در وی ری
 • آموزش رندرگیری رئال و سریع در وی ری

 

مدرس دوره "جناب آقای فرید محبوبی" از اساتید برتر حوزه شبیه سازی معماری می باشند که در 15 سال گذشته بیش از صدها پروژه‌ ی موفق انجام داده و هزاران دانشجوی برتر در این زمینه را تربیت کرده اند. ایشان در این پکیج آموزشی، مفاهیم شناخت و درک نور، دوربین و متریال و رندرگیری رئال، درک رفتار نور در مواجه با متریال‌های گوناگون و تنظیمات و اصول رندرگیری و... را در قالب پروژه های متعدد به شما آموزش می‌دهند.

در این پکیج آموزشی هم پروژه های معماری مربوط به فضای داخلی (interior) و هم پروژه های خارجی (Exterior) را یاد خواهید گرفت. حتماً تمرین های مربوط به هر جلسه را انجام دهید تا بتوانید از این تمرین ها به عنوان نمونه کارهای خود استفاده کنید و روزمه ی خود را تقویت نمایید. شما حتی اگه قبلاً هم با وی ری کار کرده اید، با کمک این دوره آموزشی حرفه ای میتوانید کیفیت رندرهای خود را به شدت افزایش دهید و ضعف های خود را برطرف کنید. چون تکنیک هایی که در این دوره یاد خواهید گرفت در هیچ دوره مشابهی وجود ندارد. 

 

پکیج آموزش وی ری برای چه کسانی مناسب است؟

 • تمام افرادی که در حوزه شبیه سازی معماری فعالیت می کنند.
 • افرادی که به تدریس موتور رندر VRay علاقه مند هستند. 
 • کسانی که با نرم افزار تری دی مکس کار می کنند. 
 • افرادی که به دنبال افزایش تخصصشان در زمینه رندرینگ هستند.
 • افرادی که رندر رئال و واقعی برایشان مهم است. 
 • و تمام کسانی که میخواهند رندرینگ معماری را از پایه و به صورت اصولی یاد بگیرند. 

 

برای یادگیری موتور رندر وی ری شما حتماً باید به یک نرم افزار مدلسازی سه بعدی (3Ds Max) مسلط باشید تا بتوانید به آن مدلِ سه بعدی در وی ری، متریال دهی کنید، صحنه خود را نورپردازی کنید و در نهایت از آن رندر بگیرید. در این پکیج آموزشی، ما VRay را بدون هیچ پیش نیازی از صفر تا صد به شما آموزش خواهیم داد، در واقع سطح این دوره از مقدماتی تا پیشرفته است. 

لازم به ذکر است که فایل های تمرین مربوط به پروژه های انجام شده در این دوره آموزشی وی ری در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید از روی همان ها، مطالب آموزشی را تمرین و تکرار کنید و به مباحت مختلف مسلط شوید. 

 

سوالات متداول درباره پکیج آموزش وی ری
سرفصل دوره و لینک‌های دانلود کامل شده
فرید محبوبی مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره تماس و تلگرام: 09057053113 (از 9 صبح تا 5 عصر)
ایمیل: apademy@gmail.com
آیدی پشتیبانی تلگرام: apademy@
cast
دوره های مشابه
50% تخفیف
50% تخفیف
50% تخفیف
50% تخفیف
افزودن به سبد خرید
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.