COURSE

آموزش جامع اتوکد

معرفی و آشنایی با دوره
توضیحات این دوره

پکیج آموزش اتوکد دو بعدی / سه بعدی + فاز دو و ضوابط شهرداری


نرم افزار اتوکد(Autocad) یکی از قدیمی‌ترین نرم افزارهای ارائه شده توسط کمپانی معروف اتودسک است که به هدف ترسیم نقشه‌های مهندسی، ساختمانی و صنعتی به دنیا ارائه شد. اتوکد همواره به عنوان نرم افزار شماره یک دنیا برای رشته‌های مهندسی عمران و معماری شناخته می‌شود. امروزه اتوکد در سرتاسر جهان بیش از 200 میلیون کاربر دارد و تصور این که یک مهندس عمران یا معمارِ حرفه‌ای، بر نرم‌افزار اتوکد مسلط نباشد، تقریباً غیر ممکن است. دوره جامع آموزش اتوکد Autocad شامل 51 ساعت ویدیو آموزشی است که در 5 فصل تمامی مباحث اتوکد دو بعدی و سه بعدی را در یک پکیج و با به صرفه‌ترین قیمت به شما آموزش می‌دهد. شما در این دوره کلیه مهارت‌های مورد نیاز یک طراح حرفه‌ای را در کوتاه ترین زمان یاد خواهید گرفت. توجه داشته باشید این پکیج نیاز به هیچگونه پیش زمینه ای ندارد و برای همه سطوح از مبتدی تا پیشرفته مناسب می‌باشد.

سرفصل پکیج آموزش اتوکد


فصل اول: آموزش جامع اتوکد دوبعدی

در فصل اول پک آموزش Autocad، ابتدا مفاهیم پایه مربوط به آموزش اتوکد دو بعدی، به شما آموزش داده می‌شود که شامل: آشنایی با محیط نرم‌افزار و تمامی ابزار‌ها و دستورات ویرایشی و ترسیمی، هاشور‌ها و متن‌ها، اندازه گذاری‌ها و جداول، لایه بندی و مدیریت لایه ها، آشنایی با بلوک‌های داینامیک و هوشمند، پلات گرفن اصولی از نقشه‌های اتوکد و همچنین کلیه دستورات و تکنیک‌هایی است که شما برای ترسیم نقشه‌ای دقیق و با بالاترین سرعت به آن نیاز دارید.

آموزش اتوکد دوبعدی


فصل دوم: آموزش پروژه ویلایی

در فصل دوم پک آموزش اتوکد، به کارگیری دستورات و تکنیک‌های فرا گرفته شده، در قالب ترسیم پلان‌های یک پروژه ویلایی به شما تدریس می‌شود؛ به صورتی که پس از آن شما توانایی ترسیم پلان‌های دوبعدی با بالاترین دقت را کسب خواهید کرد.

نقشه ویلا در اتوکد


فصل سوم: پروژه نهایی مجتمع مسکونی

در فصل سوم صفرتاصد پروژه مجتمع مسکونی را به شما آموزش می‌دهیم و شما با مباحث ستون گذاری، ترسیم پلان‌های زیرزمین و پارکینگ، ترسیم پلان‌ها از همکف تا چهارمین طبقه، ترسیم نما‌های شمالی و جنوبی ساختمان و همچنین ترسیم برش طولی از آنها آشنا می‌شوید و قادر خواهید بود نقشه کامل یک ساختمان را جزء به جزء و در دقیق‌ترین حالت ممکن ترسیم کنید. همچنین در حین انجام این پروژه با ضوابط شهرداری و نظام مهندسی مربوط به این پروژه نیز آشنا خواهید شد.

نقشه ساخمان مسکونی در اتوکد

 

فصل چهارم: آموزش ترسیمات فاز دو معماری

فصل چهارم دوره آموزش Autocad مجموعه آپادمی، مربوط به ترسیمات فاز دوم معماری می‌باشد و شامل مباحث: ترسیم پلان‌های شیب‌بندی و پلان معکوس، برش عرضی از ساخمان، تیپ بندی و ترسیم درب و پنجره، دیتیل‌های ساختمانی، بزرگنمایی فضا‌های مختلف و همه تکنیک‌هایی است که شما برای تبدیل شدن به یک طراح حرفه‌ای به آنها نیاز دارید.

ترسیمات فاز دو معماری


فصل پنجم: آموزش جامع اتوکد سه بعدی

در فصل آخر تمامی مباحث اتوکد سه بعدی از معرفی محیط و زوایای آن، تا ترسیم و مدل سازی آثار معروف معماری ایران و جهان به طور کامل ترسیم و به شما آموزش داده می‌شود. شما پس از اتمام دوره تسلط کامل بر فاز 1 و 2 معماری و توانایی ترسیم انواع نقشه از یک دیاگرام ساده تا طرح‌های پیچیده و ترسیمات معماری را خواهید داشت.

اتوکد سه بعدی

 


مدرس دوره آموزش جامع Autocad :

همانطور که می‌دانید نقشه‌کشی در اتوکد شاخه ای بسیار کاربردی و همچنین حساس می‌باشد، به همین دلیل مجموعه آپادمی برای تدریس این دوره،  گروه مهندسی تکلا سازه را برگزیده است. تیم تکلا سازه دارای بیش از 10 سال سابقه در تدریس نرم‌افزار‌های عمران و معماری می‌باشد . شایان ذکر است مدرس دوره، افتخار همکاری با بیش از 50 کارخانه تولید اسکلت فلزی و تالیف کتب فنی مهندسی را نیز در کارنامه خود دارد. 


بازار کار و روش‌های کسب درآمد:

با توجه به این که تمامی مراحل انجام یک پروژه از طراحی تا اجرا بر مبنای نقشه های دو بعدی ترسیم شده در اتوکد پیش می‌روند همه افراد دخیل در پروژه نیاز به تسلط کامل بر این نرم‌افزار دارند. همچنین نیاز به طراحان پلان ساختمان‌ و کاربرد نرم‌افزار اتوکد نیز رو به افزایش است. به همین دلیل بازار کار این حوزه از رونق بالایی برخوردار است. همچنین کارفرمایان این حوزه همیشه به دنبال اتوکدکار‌های حرفه‌ای می‌باشند؛ بنابراین تسلط بر اتوکد مهارتی است که همیشه در صدر لیست شغل‌های پرتقاضا و پر درآمد است.

 

دستاورد و توانایی شما پس از دوره:

•    آشنایی کامل با ضوابط طراحی فاز یک و دو معماری
•    یادگیری ترسیم پلان‌های گوناگون همراه با نما‌ها و برش‌های آن
•    تسلط بر قوانین شهرداری و نظام مهندسی 
•    تسلط بر تبدیل پلان فاز1 به فاز 2
•    توانایی تبدیل پلان‌های دوبعدی به مدل سه بعدی
•    توانایی تدریس حرفه‌ای نرم‌افزار اتوکد


مخاطبان دوره آموزش اتوکد:

•    دانشجویان و فارغ التحصیلان معماری و عمران
•    اساتید رشته‌های فنی مهندسی
•    طراحان داخلی ساختمان
•    کلیه شرکت‌های مهندسی مشاور و پیمانکار
•    علاقمندان به نقشه‌کشی ساختمان

اگر پکیج را به صورت پستی تهیه کنید، هم زمان به صورت دانلودی نیز امکان دانلود و استفاده از جلسات آموزشی را خواهید داشت.

 

سوالات متداول درباره پکیج آموزش اتوکد
برخی از پروژه‌ها در این دوره آموزشی
آموزش رایگان از مدرس پکیج جامع اتوکد
سرفصل دوره و لینک‌های دانلود کامل شده
تکلا سازه مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره واتساپ: 09057053113
ایمیل: [email protected]
پشتیبانی تلگرام: [email protected]
cast
افزودن به سبد خرید