سوالاتی که ممکن است با آن روبه رو شوید

آپادمی یکی از معتبرترین و بروزترین وبسایت‌های آموزش آنلاین در ایران است که با بهره‌گیری از مدرسین مجرب و متخصص تلاش می‌کند تا بهترین و با کیفیت‌ترین آموزش‌ها را در رشته‌های معماری، عمران، گرافیک، عکاسی و ...در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. تولید ویدیوها، مقالات و پادکست‌های آموزشی به همراه برگزاری سمینارها و ورکشاپ های حضوری تخصصی، تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های آپادمی است.

پکیج‌های آموزشی آپادمی را می‌توانید به دو صورت دانلودی و پستی تهیه کنید. در حالت دانلودی، لینک های دانلود دوره در پایین صفحه ی مربوط به همان دوره ی آموزشی در اختیار شما قرار می گیرند و می توانید جلسات آموزشی را دانلود کنید. در حالت پستی، پکیج های آموزشی در قالب DVD برای شما با پست پیشتاز ارسال می گردند.

پکیج‌های آموزشی که به صورت پستی خریداری شوند، روز بعد از خرید برای کاربر با پست پیشتاز ارسال شده و بعد از 48 تا 72 ساعت به دست کاربر خواهد رسید.

بعد از خرید دوره، با همان اکانتی که خرید را انجام داده‌اید وارد سایت آپادمی می‌شوید، از پایینِ صفحه‌ی همان دوره‌ی آموزشی، در بخش "سرفصل‌های دوره"، می‌توانید لینک‌های دانلود را دریافت کرده و جلسات آموزشی را دانلود کنید. لینک‌های دانلود برای همیشه در اکانت شما باقی می‌مانند و محدودیت زمانی برای دانلود آن‌ها وجود ندارد.

پکیج‌های آموزشی تک کاربره و دارای پسوود هستند و روی یک سیستم به صورت دائمی نصب می‌شوند. توصیه‌ی ما این است که پکیج‌ها را بر روی لپ تاپ یا سیستمی که بیشترین دسترسی و استفاده را دارید، نصب کنید.

خیر تغییر نمی‌کند، بعد از تغییر ویندوز شما می‌توانید با همان پسوورد قبلی، به دوره های آموزشی خود دسترسی داشته باشید. فقط در صورت خرید سیستم یا لپ تاپ جدید باید برای دریافت پسوورد جدید با پشتیبانی آپادمی تماس بگیرید.

شما می‌توانید با ارسال فاکتورِ سیستم یا لپ تاپِ جدیدتان به پشتیبانی آپادمی، تقاضای دریافتِ پسوورد جدید نمایید. در این حالت، پسوورد قبلی شما غیر فعال می‌شود.

خیر، متاسفانه پکیج ها بر روی سیستم عامل مک حتی در صورت استفاده از شبیه ساز ویندوز، قابل استفاده نیستند...