group-icon
40458 نفر
تاکنون در دوره‌های آپادمی شرکت کرده‌اند
شما اینجا هستید :
apademy-sm-logo

درباره مجموعه آموزشی آپادمی

آموزشگاه آپادمی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه آموزش حضوری و مجازی نرم افزارهای معماری و طراحی داخلی، گرافیک، عمران، طراحی لباس و طراحی طلا و جواهرات، تا کنون پذیرای حدود 30.000 هنرجو بوده است. تمام دوره‌های آموزشی آپادمی به صورت 0 تا 100 بوده و با توجه به نیازهای بازار کار ایران و حتی بازارهای بین المللی طراحی و تولید شده‌اند. با افتخار اعلام می‌کنیم که بیش از 80 درصد دانشجویان و هنرجویان آپادمی، بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی ما موفق شده‌اند در بهترین شرکت‌ها و مجموعه‌ها مشغول به کار شده یا به عنوان فریلنسرهای حرفه‌ای (به صورت پروژه‌ای) با کارفرمایان داخل و خارج از کشور همکاری داشته باشند. 

برگزاری کلاس‌های آموزشی حضوری

آموزشگاه آپادمی، تخصصی‌ترین برگزار کننده دوره‌های آموزشیِ حضوریِ نرم افزارهای معماری، طراحی داخلی، عمران و گرافیک در ایران بوده و به خصوص در بخش آموزش شبیه سازی سه بعدی معماری، بزرگترین برگزار کننده از نظر تعدادِ شرکت کنندگان و سطح کیفیِ آموزش به شمار می‌آید. توان واقعی مدرسین و اساتید در هر زمینه‌ای، زمانی مشخص می‌شود که قادر به برگزاری کلاس‌های آموزشی حضوری باشند و در این زمینه، مجموعه آپادمی بر خلاف اساتیدِ اصطلاحاً اینستاگرامی، همیشه پیشگام و پیشتاز بوده است. 

کلاس‌های آموزشی حضوری آپادمی معمولاً به صورت ترمیک برگزار شده و با وجود این که شهریه کلاس‌ها نسبت به آموزشگاه‌های متفرقه بالاتر است، همیشه از شش ماه قبل، ظرفیت آن پر می‌شود، این افتخار را مدیون اعتماد شما عزیزان هستیم. چون هنرجویان عزیز می‌دانند که با یک بار شرکت در کلاس، به تمام نکاتی که مد نظر دارند مسلط می‌شوند و نیاز به هیچگونه کلاس یا آموزش دیگری پیدا نخواهند کرد و با یکبار شرکت در کلاس‌های آپادمی در وقت و انرژی خود نهایت صرفه جویی را انجام می‌دهند. 

instagram

برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی

مجموعه آموزشی آپادمی همیشه در برگزاری انواع همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی در ایران پیشگام بوده است. با توجه به تحولات سریعی که در دنیا در زمینه نرم افزارهای مختلف اتفاق می‌افتد، آپادمی همواره تلاش می‌کند تا به عنوان بزرگترین مرجع آموزشی نرم افزارهای تخصصی در ایران، ورکشاپ‌ها و همایش‌های آموزشی با موضوعات خاص را جهت آپدیت نگه داشتن دانشجویان خود برگزار کند. این همایش‌ها هم به جهتِ آموزش‌های موضوع محور تدارک دیده می‌شود و هم مسائل و نکات مختلف مربوط به بازار کارِ روز ایران و دنیا را تشریح می‌کند. از طرفی، شرکت در این برنامه‌ها باعث می‌شود تا دانشجویان آپادمی بتوانند با یکدیگر بیشتر آشنا شده، شبکه سازی حرفه‌ای انجام دهند و ارتباطات شغلی و تخصصی خود را گسترش دهند. 

instagram

پکیج‌های آموزش مجازی

تمام پکیج‌های آموزشی آپادمی به صورت دوره‌های مجازی 0 تا 100 هستند و با این فرض تولید شده‌اند که مخاطب بدون هیچ‌گونه اطلاعی از آن نرم افزار یا مهارت، مایل است یادگیری خود را شروع کند. این دوره‌ها کاملاً به صورت پروژه محور هستند و از سطح مقدماتی تا پیشرفته مطالب را فرا می گیرید و پس از آن (در آن زمینه) به هیچ گونه کلاس یا پکیج آموزشی دیگری نیاز نخواهید داشت. از سال 1398 به بعد، بخش عمده فعالیت‌های آپادمی در زمینه تولید پکیج‌های آموزشی مجازی بوده و از تجربیاتِ سال‌ها برگزاری کلاس‌های حضوری و ورکشاپ‌های کاربردی در زمینه تولید پکیج‌های آموزشیش بهره می گیرد. 

از مزایای آموزش مجازی آپادمی این است که تایم یادگیری، دستِ خود دانشجو است و هر زمان و با هر سرعتی که مایل باشد می‌تواند یادگیری‌اش را پیش ببرد. به تجربه‌ی ما و هزاران دانشجویی که از پکیج‌های آپادمی استفاده کرده‌اند، بهترین روش یادگیری نرم افزار، استفاده از ویدیوهای آموزشی است، به این دلیل که هر زمانی که نیاز داشته باشید، حتی در حین انجام پروژه‌های واقعی و کاری خود می‌توانید به ویدیوها مراجعه کرده و مبحث مورد نظرتان را مرور کنید. سریع ترین روش ورود به بازار کار و کسب درآمد را با این نوع آموزش می‌توانید تجربه کنید. 

آموزش پروژه محور
دوره‌های 0 تا 100
بدون هیچ گونه پیش نیاز
مناسب ورود به بازار کار ایران و بین الملل
مناسب برای افرادی که قصد مهاجرت دارند
آپدیت و به‌روز بودن دوره‌ها
لیست تمام پکیج‌های آموزشی آپادمی

تصاویر بیشتر از فعالیت‌های آپادمی