COURSE

آموزش راینو + گرس هاپر

معرفی و آشنایی با دوره
توضیحات این دوره

پکیج آموزش راینو و گرس هاپر

نرم افزار راینو یکی از محبوب ترین نرم افزارها برای مدلسازی سه بعدی در زمینه های معماری، طراحی طلا و جواهر، طراحی قطعات صنعتی، طراحی محصول و ... به شمار می آید. نرم افزار راینو به دلیل استفاده از منطق ریاضی برای ترسیمات خود و همچنین قابلیت ایجاد منحنی و سطوح آزاد، بهترین گزینه برای طراحی های پیچیده و خاص محسوب می شود. 

از طرفی گرس هاپر به عنوان اصلی ترین پلاگینِ نرم افزار راینو، یکی از مهمترین ابزارها برای طراحی های پارامتریک و مدلسازی های پویا به حساب می آید که سرعت بالای آن و انطباق با تمام نرم افزارها و مخصوصاً نقش آن در فرآیند BIM باعث شهرت بسیار زیاد آن بین معماران و طراحان شده است. شما در گرس هاپر با تغییر پارامترهای مشخص میتوانید تغییرات فرم و مدل خود را به صورت لایو و زنده مشاهده کنید. تغییر دادن این فرم های پیچیده توسط معماران فقط با تغییر چند پارامتر باعث می شود که مدلسازی های معماری بسیار سریع و دقیق انجام شود. به دلیل این که این گونه مدلسازی های پارامتریک در نرم افزار گرس هاپر بر مبنای توابع ریاضی اتفاق میافتد، در واقعیت نیز پروسه ساخت بسیار دقیقی نیز خواهید داشت. 

پکیج آموزشی راینو و گرس هاپر، به نحوی طراحی شده که شما بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای، هم نرم افزار راینو و هم پلاگین گرسهاپر را به صورت کاملاً پروژه محور و از صفر تا صد یاد خواهید گرفت. 

سوالات متداول درباره پکیج آموزش راینو و گرس هاپر
برخی از پروژه های آموزش داده شده در این دوره ی آموزشی
سرفصل دوره و لینک‌های دانلود کامل شده
حمید پیرو مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره واتساپ: 09057053113
ایمیل: [email protected]
پشتیبانی تلگرام: [email protected]
cast
افزودن به سبد خرید
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.