cast
مدیر سایت

آموزش ساخت جمعیت با ابزار Populate در تری دی مکس

مدیر سایت
07 آبان 1399
1917
0
متن آموزش

در این آموزش رایگان یاد می گیرید که چطور در نرم افزار 3Ds Max جمعیت های انسانی یا پرسوناژهای متحرک بسازید و از آن در پروژه های خود استفاده کنید. البته برای انجام این کار پلاگین های حرفه ای هم وجود دارد ولی خود نرم افزار تری دی مکس با ارائه ابزار Populate نیاز ما را تا حدی برای ساختن پرسوناژهای انسانی و متحرک سازی آن ها، برطرف می کند. 

مقاله پیشنهادی: تری دی مکس چیست؟

قرار دادن پرسوناژ در صحنه علاوه بر ایجاد حس طبیعی تر و رئال تر بودن صحنه، برای مشخص کردن مقیاس پروژه های ساختمانی هم بسیار مهم و پرکاربرد هستند. یعنی در واقع شما با قرار دادن کاراکتر و پرسوناژ انسانی در صحنه، نسبت ابعاد پروژه را با نسبت قد و ابعاد یک پرسوناژ انسانی می سنجید و بزرگی پروژه و ساختمان را بهتر نشان می دهید. 

با استفاده از این ابزار شما می توانید جهت حرکت مدل های انسانی، نوع نشستن، راه رفتن، حرف زدن و عملکرد آن ها را نیز با توجه به نیازتان و کاربرد پروژه ای که دارید، تعیین کنید. 

مقاله پیشنهادی: تکنیک‌های کاربردی تری‌دی‌مکس 

امیدواریم که از این آموزش رایگان تری دی مکس از وبسایت آپادمی لذت برده باشید. شما می‌ توانید از طریق سایت آپادمی از آموزش‌های رایگان و مقالات آموزشی ما بهرمند شوید همچنین می‌ توانید با تهیه پکیج آموزش جامع مدلسازی در 3Ds Max به این نرم‌افزار تسلط پیدا کنید.    

کارت تری دی مکس
کارت لومیون
کارت اسکچاپ
کارت مارولوس دیزاینر

دوره های رایگان مشابه

گرافیک
ویروس کرونا کورونا corona virus
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی با نحوه ساخت انیمیشن معماری در نرم افزار ت...
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی، روش طراحی و مدلسازی نمای پارامتریک را در...
معماری
در این آموزش رایگان با شبیه سازی بارش اجسام از آسمان با کمک MassFX آشن...
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.