cast
مدیر سایت

آموزش طراحی نمای پارامتریک در تری دی مکس

مدیر سایت
16 مهر 1399
674
0
متن آموزش


در این آموزش رایگان ویدیویی، روش طراحی و مدلسازی نمای پارامتریک را در نرم افزار 3Ds Max یاد می گیرید. احجام و فرم های پارامتریک، کاربردهای زیادی در طراحی دیوارهای دکوراتیو، طراحی نماهای پارامتریک و کلاً المان های مختلف دکوراسیون داخلی دارند. 

نرم افزار تری دی مکس یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی است که به شما این امکان را می دهد تا الگوهای دلخواه خودتان را به آسانی شبیه سازی کنید. ابعاد و اندازه ها و الگوهای ایجاد شده توسط این نرم افزار کاملاً تحت کنترل شماست و می توانید با تغییر پارامترهای آن، نتایج متفاوت و مختلفی را دریافت کنید. 

همان طور که می دانید خیلی از افراد برای مدلسازی پوسته های پارامتریک از Para3D یا پلاگین های  مشابه استفاده می کنند، در صورتی که شما بدون استفاده از هیچ نرم افزار یا پلاگینی و فقط با امکانات خود تری دی مکس می توانید انواع مدل ها و پوسته های سه بعدی را برای استفاده در طراحی های معماری خود، ایجاد کنید. 

امیدواریم که از مشاهده این آموزش لذت برده باشید و بتوانید با استفاده از خلاقیت و نوآوری خودتان، از این روش در طراحی های نما، دکوراسیون داخلی، دیوارهای پارامتریک و دکوراتیو و ... استفاده کنید. 

کارت تری دی مکس
کارت فریلنسینگ 1
کارت رویت
کارت لومیون

دوره های رایگان مشابه

معماری
3dsmax - vray - Voxel -City -Architecture -
معماری
در این آموزش رایگان با مدلسازی و طراحی نمای آجری پارامتریک در نرم افزا...
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی با نحوه ساخت انیمیشن معماری در نرم افزار ت...
معماری
آموزش مدلسازی Harbin Opera house در rhino Grasshopper گرس هاپر و راینو
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.