cast
مدیر سایت

آموزش طراحی نمای پارامتریک در تری دی مکس

مدیر سایت
16 مهر 1399
3633
4
متن آموزش

در این آموزش رایگان ویدیویی، روش طراحی و مدلسازی نمای پارامتریک را در نرم افزار 3Ds Max یاد می گیرید. احجام و فرم های پارامتریک، کاربردهای زیادی در طراحی دیوارهای دکوراتیو، طراحی نماهای پارامتریک و کلاً المان های مختلف دکوراسیون داخلی دارند. 

مقاله پیشنهادی: تری دی مکس چیست؟ 

نرم افزار تری دی مکس یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی است که به شما این امکان را می دهد تا الگوهای دلخواه خودتان را به آسانی شبیه سازی کنید. ابعاد و اندازه ها و الگوهای ایجاد شده توسط این نرم افزار کاملاً تحت کنترل شماست و می توانید با تغییر پارامترهای آن، نتایج متفاوت و مختلفی را دریافت کنید. 

طراحی نمای پارامتریک در تری دی مکس با Morpher

همان طور که می دانید خیلی از افراد برای مدلسازی پوسته های پارامتریک از Para3D یا پلاگین های  مشابه استفاده می کنند، در صورتی که شما بدون استفاده از هیچ نرم افزار یا پلاگینی و فقط با امکانات خود تری دی مکس می توانید انواع مدل ها و پوسته های سه بعدی را برای استفاده در طراحی های معماری خود، ایجاد کنید. تری دی مکس دارای دستورات و مدیفایرهای بسیار زیادی است که با اجرا و اعمال آن ها می‌توانید کارهای مختلفی انجام دهید یکی از این مدیفایر ها Morpher است که شما می‌توانید با استفاده از مددیفایر Morpher  بدون نیاز به هیچ پلاگین خاصی در نرم‌افزار تری دی مکس، نماهای پارامتریک طراحی کنید که فقط کافیست طبق ویدو آموزشی عمل کنید و پس از مدلسازی پوسته نمای مورد نظر خود از قمست Modifier List، مدیفایر Morpher را انتخاب کرده و و با اجرای این مدیفایر نمایی پارامتریک طراحی و ایجاد کنید.

پکیج آموزشی پیشنهادی: آموزش مدلسازی در 3Ds Max

امیدواریم که از مشاهده این آموزش لذت برده باشید و بتوانید با استفاده از خلاقیت و نوآوری خودتان، از این روش در طراحی های نما، دکوراسیون داخلی، دیوارهای پارامتریک و دکوراتیو و ... استفاده کنید. برای مشاهده آموزش‌های رایگان و مقالات آموزشی ما وارد سایت آپادمی شوید و از آموزش‌های ما بهرمند شوید.

کارت تری دی مکس
کارت فریلنسینگ 1
کارت رویت
کارت لومیون

دوره های رایگان مشابه

معماری
3dsmax - vray - Voxel -City -Architecture -
معماری
در این آموزش رایگان با مدلسازی و طراحی نمای آجری پارامتریک در نرم افزا...
معماری
در این آموزش رایگان ویدیویی با نحوه ساخت انیمیشن معماری در نرم افزار ت...
معماری
آموزش مدلسازی Harbin Opera house در rhino Grasshopper گرس هاپر و راینو
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.

حمید طاهری Guest User
29 آبان 1401 - ساعت 13:22
پاسخ

وقت بخیر
در پکیج آموزش تری دی مکس پلاگین ویری هم آموزش داده شده؟

مدیر سایت Apademy Admin
مدیر

وقتی بخیر
خیر، برای آموزش پلاگین ویری میتونید پکیج آموزش رندرینگ مسترینگ رو تهیه کنید.

یاسمن فریدونی Guest User
11 خرداد 1401 - ساعت 11:30
پاسخ

واقعا عالی بود، ممنون از آموزش خوبتون.

مدیر سایت Apademy Admin
مدیر

ممنون موفق باشید.