cast
مرجان هرندی

کلاس آموزش ایلاستریتور در تهران + نمونه کار هنرجویان 

مرجان هرندی
31 خرداد 1403
67
4
متن مقاله

کلاس آموزش ایلاستریتور در تهران 

ایلاستریتور، نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی و ویرایش گرافیکی است که توسط شرکت Adobe Systems توسعه داده شده است. این نرم افزار با ارائه قابلیت‌های متنوع و پیشرفته، محیط کاربری کارآمد و ابزارهای خلاقانه، امکانات فراوانی را برای طراحان و هنرمندان در زمینه طراحی لوگوها، نقشه‌ها، آیکون‌ها و اشیاء دیگر فراهم می‌کند. در حال حاضر، بازار کار در حوزه طراحی گرافیکی و فناوری اطلاعات به سرعت در حال رشد است و تقاضای بالایی برای تخصص‌های مرتبط با طراحی و گرافیک وجود دارد. اما یکی از چالش‌هایی که برخی از علاقه‌مندان به این حوزه با آن مواجه هستند، کمبود آموزش متخصصانه و عملی است. برای رفع این چالش، کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی می‌توانند به عنوان راهکارهایی مؤثر برای یادگیری ایلاستریتور و بهبود مهارت‌های طراحی گرافیکی مورد استفاده قرار گیرند. در تهران، یکی از آموزشگاه‌های معتبر در زمینه آموزش ایلاستریتور، آموزشگاه آپادمی است. این آموزشگاه دوره‌های متنوعی در زمینه طراحی گرافیکی و ایلاستریتور را به صورت حضوری و غیر حضوری (مجازی) ارائه می‌دهد. بنابراین اگر به طراحی گرافیکی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید مهارت‌های خود را در ایلاستریتور بهبود بخشید، حضور در کلاس آموزش ایلاستریتور در تهران، به صورت حضوری یا آنلاین، می‌تواند یک گام مؤثر در جهت رسیدن به اهداف شما باشد. با استفاده از دوره‌ ی ایلاستریتور آموزشگاه آپادمی، می‌توانید از مقدماتی تا حرفه‌ای در زمینه استفاده از این نرم افزار پیشرفت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با آموزشگاه آپادمی در حوزه آموزش نرم افزار ایلاستریتور بیشتر آشنا شوید. اگر شما هم علاقه مند به آموزش نرم افزار ایلاستریتور هستید میتوانید از طریق سایت آپادمی پکیج آموزش ایلاستریتور را تهیه کنید.

کلاس آموزش ایلاستریتور در تهران 

مقاله پیشنهادی: ایلوستریتور(illustrator) چیست؟

آموزش نرم افزار ایلاستریتور (Illustrator)

آموزش نرم افزار ایلاستریتور برای طراحان گرافیکی و هنرمندان دیجیتال بسیار اهمیت دارد زیرا هیچ طراح گرافیکی را نمیتوان پیدا کرد که به نرم افزار ایلاستریتور مسلط نباشد! حوزه کاری گرافیک در حال حاضر یکی از پردرآمدترین و پرتقاضاترین زمینه ها برای کسب درآمد است چون تمام کسب و کارها به آن نیاز دارند. در عین حال دیگر کسی طراحی هایش را به صورت دستی انجام نمی دهد و همه به دنبال دیجیتال کردن طراحی هایشان با نرم افزار هستند.ایلاستریتور، یک ابزار قدرتمند در حوزه طراحی گرافیک است و داشتن مهارت در استفاده از آن می‌تواند به شما در کسب و کار و شغلتان کمک کند. اهمیت آموزش ایلاستریتور شامل فرصت‌های شغلی، طراحی چاپ و تبلیغات، طراحی وب و رسانه‌های دیجیتال، ایجاد لوگو و هویت بصری، قابلیت تغییر اندازه بدون افت کیفیت، شناخت بیشتر ابزارهای طراحی، انعطاف‌پذیری در طراحی، همکاری با سایر نرم افزارها، خلاقیت و ابتکار است. با آموزش ایلاستریتور، می‌توانید مهارت‌های خود را بهبود بخشید و در صنعت طراحی گرافیک و دیجیتال پیشرفت کنید. بنابراین آموزش ایلوستریتور به همه علاقه مندان به حوزه گرافیک پیشنهاد میشود علاقه مندان میتوانند با ثبت نام در ککلاس های حضوری و یا با تهیه دوره های آموزشی نرم افزار ایلاستریتور را یاد بگیرید.

آموزش نرم افزار ایلاستریتور (Illustrator)

پکیج پیشنهادی: بازار کار نرم افزار ایلوستریتور

کلاس آموزش ایلاستریتور 

آموزشگاه آپادمی یک مجموعه آموزشی معتبر در ایران است و دوره‌های آموزشی حضوری و آنلاین در زمینه‌های مختلف از جمله گرافیک را ارائه می‌دهد. ایلاستریتور به عنوان یکی از نرم‌افزارهای مهم و کاربردی در طراحی گرافیک شناخته می‌شود و آپادمی با ارائه دوره‌های آموزشی حضوری و مجازی ایلاستریتور، امکان یادگیری حرفه‌ای این نرم‌افزار را برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند. با توجه به اینکه برخی افراد امکان حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند، دوره‌های آموزشی آنلاین آپادمی این امکان را به کاربران خود می‌دهند تا در هر زمان و مکانی که مایل هستند، با خرید و استفاده از پکیج آموزشی ایلاستریتور ، به آموزش‌ها دسترسی پیدا کنند و نرم‌افزار ایلاستریتور را یاد بگیرند. دوره‌های آموزشی آپادمی از مبتدی تا پیشرفته برای تامین نیازهای بازار کار طراحی شده‌اند و به صورت پروژه‌محور ارائه می‌شوند. این بدان معناست که شما می‌توانید با اتمام دوره‌های لازم، مهارت‌های مورد نیاز برای طراحی با ایلاستریتور را بدست آورید، بدون اینکه نیاز به دوره‌های بعدی باشد. یکی از مزیت‌های بزرگ آموزش مجازی آپادمی این است که شما می‌توانید در زمانی که برایتان مناسب است، به آموزش دسترسی داشته باشید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا زمان یادگیری را بر اساس برنامه خودتان تنظیم کنید و بدون محدودیت زمانی، با سرعتی که برایتان مناسب است، به یادگیری نرم‌افزار ایلاستریتور بپردازید. با استفاده از آموزش مجازی آپادمی، شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به یادگیری دارید، به دوره‌ها و ویدیوهای آموزشی دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، در حین انجام پروژه‌ها و کارهای خود، می‌توانید به ویدیوها مراجعه کرده و مباحث مورد نیاز خود را مطبق آخرین اطلاعاتی که در دسترس دارم، آپادمی هنوز دوره‌های آموزشی ایلاستریتور را ارائه می‌دهد. 

کلاس آموزش ایلاستریتور 

دوره آموزش ایلاستریتور

با توجه به تجربه 15 ساله آموزش نرم افزار ایلاستریتور، بهترین روش برای یادگیری آن، استفاده از روش پروژه محور و کار کردن با تعداد زیادی پروژه و تمرین است. در پکیج آموزش ایلاستریتور آپادمی، هر فصل به یکی از موضوعات پرکاربرد اختصاص داده شده و آموزش به صورت مثال های کاربردی و حتی فراتر از نیازهای بازار کار ارائه می‌شود. همچنین، بر اساس تجربه‌ی شما، آموزش ویدیویی ایلاستریتور نسبت به کلاس‌های حضوری و آنلاین، موثرتر به نظر می‌رسد. داشتن فیلم‌های آموزشی همیشه در دسترس و قابل مرور، امکان رجوع به آنها در هر زمانی را فراهم می‌کند و به شما اجازه می‌دهد مطالب را مرور و یادآوری کنید. این روش به عنوان یکی از اصولی‌ترین و ماندگارترین روش‌های یادگیری ایلاستریتور توصیه می‌شود و بعد از اتمام دوره، نیاز به کلاس یا آموزش دیگری نداشته باشید. بدیهی است که هر فردی ممکن است به روش‌های یادگیری مختلف تمایل داشته باشد و روشی که برای شما موثر بوده است، ممکن است برای دیگران نیز موثر باشد. در نهایت، اهمیت دوره‌های آموزشی ویدیویی و پروژه‌محور ایلاستریتور آپادمی نیز به وسعت تجربه و رضایت هنرجویان قبلی از این دوره‌ها اشاره می‌کند.

مقاله پیشنهادی: نرم افزارهای کاربردی گرافیک

سرفصل‌های دوره آموزش جامع ایلاستریتور 

در پکیج آموزش ایلاستریتور آپادمی، سرفصل‌های زیر در دوره آموزشی جامع ایلاستریتور موجود است:

فصل اول: نصب و آشنایی با محیط نرم افزار
فصل دوم: ابزارهای ابتدایی ترسیم
فصل سوم: رنگ شناسی و ترکیب بندی
فصل چهارم: طراحی کاراکتر با ایلاستریتور
فصل پنجم: طراحی دست آزاد
فصل ششم: آموزش Text در ایلاستریتور
فصل هفتم: تصاویر انتزاعی و طرح های گرافیکی
فصل هشتم: آموزش اینفوگرافیک
فصل نهم: آموزش طراحی لوگو با ایلوستریتور
فصل دهم: آموزش طراحی کارت ویزیت و ست اداری
فصل یازدهم: آموزش تصویرسازی از روی عکس
فصل دوازدهم: ارائه و پرزانته معماری با ایلاستریتور

مزایای پکیج ایلاستریتور 

پکیج آموزش ایلاستریتور آپادمی در مقایسه با سایر دوره‌ها و کلاس‌های متفرقه دارای تمایز‌های زیر است:
1. زبان فارسی: آموزش‌ها کاملاً به زبان فارسی ارائه می‌شوند و به شیوه‌ای شیوا و روان تدریس می‌شوند که حتی موضوعات پیچیده را به راحتی درک کنید و هیچ گونه اضافه‌گویی و اتلاف وقت وجود ندارد.
2. محتوا و حجم: این پکیج آموزشی با بیش از 50 ساعت آموزش، کامل‌ترین دوره آموزش ایلاستریتور در ایران است و هیچ دوره‌ی دیگری از نظر حجم و محتوای کاربردی و تعداد مثال‌ها با آن قابل مقایسه نیست.
3. آپدیت و دسترسی به محتوای جدید: در صورت آپدیت دوره و اضافه شدن آموزش‌های جدید، کاربران قبلی هیچ هزینه اضافه‌ای پرداخت نخواهند کرد و به محتوای جدید دسترسی خواهند داشت.
4. عدم نیاز به جزوه: برخلاف کلاس‌های حضوری، شما نیازی به نوشتن جزوه ندارید و ویدیوهای دوره همواره در دسترس شما قرار دارند.
5. سطح آموزش: دوره از سطح مقدماتی شروع شده و تا سطح فوق پیشرفته و استادی ادامه می‌یابد، به طوری که تبدیل به یک مرجع برای سایر مدرسین ایلاستریتور شده است.
6. ارزش خرید بالا: تمام موارد مورد نیازتان در این پکیج آموزشی گنجانده شده و نیاز به هیچ دوره‌ی دیگری نخواهید داشت. در مقایسه با دوره‌های متفرقه، شما تنها با یک بار پرداخت هزینه، تمام سرفصل‌ها را در یک دوره جامع دریافت خواهید کرد.
7. قیمت مقرون به صرفه: هزینه این پکیج آموزشی در مقایسه با کلاس‌های حضوری بسیار مقرون به صرفه‌تر است. قیمتی که برای این دوره در نظر گرفته شده است، شاید فقط قیمت یکی از ورکشاپ‌های دوره آموزشی باشد، در حالی که این پکیج در قالب 12 فصل مختلف، تمام زمینه‌های تخصصی ایلاستریتور را پوشش می‌دهد.

مزایای پکیج ایلاستریتور 

مقاله پیشنهادی: درآمد گرافیست ها و طراحان گرافیک

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشه و لذت برده باشید.

کارت ایلاستریتور 2
فتوشاپ2
کارت طراحی لباس با مارولوس
کارت ماتریکس

مقالات مشابه

گرافیک
دو نرم ‌افزار فتوشاپ و ایلاستریتور که هر دو محصول شرکت Adobe هستند در...
معماری
محیط کار و رابط کاربری ایلوستریتور پیچیده‌تر از کورل دراو می‌باشد و به...
گرافیک
امروزه هوش مصنوعی در سراسر جهان تحولی عظیم در تمامی صنایع و شغل ها ایج...
گرافیک
امروزه در عصر دیجیتالی، نیاز به ابزارهای طراحی و گرافیک برای ایجاد آثا...
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی مقاله ی بالا برای ما بنویسید.

نسیم نظری Guest User
10 تیر 1403 - ساعت 15:12
پاسخ

پکیج آموزش ایلاستریتور آپادمی فقط مخصوص کارهای طراحی گرافیک هست یا پرزانته معماری هم آموزش داده شده؟

مدیر سایت Apademy Admin
مدیر

وقتتون بخیر
پکیج آموزش ایلاستریتور آپادمی هم مخصوص اهداف گرافیک و هم معماری هست و شما برای مقاصد معماری هم میتونید ازین دوره استفاده کنید.

محدثه شریفی Guest User
07 تیر 1403 - ساعت 11:49
پاسخ

هزینه دوره ی آموزش ایلوستریتور چقدره؟

مدیر سایت Apademy Admin
مدیر

وقت بخیر
برای اطلاع از هزینه و سر فصل دوره از طریق سایت آپادمی به بخش دوره های آموزشی مراجعه کنید.