cast
podcasts

پلاگین Vray NEXT 2 for 3Ds Max2020

مدیر سایت
08 مهر 1398
1135
توضیحات این نرم افزار
پلاگین Vray NEXT 2 for 3Ds Max2020

 رمز فایل : apademy.com   

توضیحات

VRay Next

در ابتدا از پلاگین VRay Next صرفا جهت پروژه‌های معماری استفاده می‌شد ولی امروزه با گسترش خیره کننده خود در تمامی زمینه‌ها از جمله جلوه‌های ویژه سینمایی، تبلیغات، صنعت خودرو، بازی‌های کامپیوتری، پرزانته کردن محصولات شرکتی و … به کار می‌رود.

پلاگین قدرتمند ویری نکست طیف گسترده‌ای از نرم‌افزارهای مطرح جهان را پشتیبانی می‌کند و نه تنها قابلیت اجرا بر روی سیستم‌عامل‌های Mac، Linux و Windows دارد بلکه می‌تواند متناسب با نوع سخت‌افزار کاربر هم از GPU و هم از CPU استفاده کند و برخلاف اکثر موتورهای رندریگ محدود به یکی از آن‌ها نیست.

چرا دانلود VRay Next

وی ری Next بر روی نرم‌افزارهای مختلف همچون 3Ds Max, Maya, Rhino, Nuke, Katana, Modo, Houdini, Unreal Engine Blender, Cinema 4D, Sketch Up, Softimage و Revit ملحق می‌شود.

VRay Next به کاربر قدرت ایجاد نورپردازی‌های طبیعی، متریال‌سازی‌های فوق‌رئال، دسترسی به دوربین‌ فول‌آپشن واقعی و از همه مهم‌تر امکان دسترسی به یک موتور رندر پرسرعت و بی‌نظیر جهت خروجی گرفتن از پروژه‌های سه بعدی ساخته شده در نرم‌افزارهای مذکور را می‌دهد.

همچنین پس از دانلود وی ری Next این پلاگین قابلیت اجرا روی هر سیستمی را دارد. حتی یک لپ‌تاپ معمولی ولی موتورهای رندرینگ زیادی هستند که برای اجرا نیاز به سخت‌افزار قوی دارند که به طبع اگر چنین سخت‌افزاری برای ویری نکست هم بکار رود، حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند.

این موارد در کنار دسترسی عظیم کاربران به مدل‌ها و متریال‌های آماده و یا منابع آموزشی فراوان ویری نکست تنها بخشی از دلایلی است که منجر به افزایش محبوبیت روز افزون این موتور رندر و افزایش روز به روز تمایل مهندسین، هنرمندان، کمپانی‌ها و نرم‌افزارهای دیگر در استفاده از آن شده است

این پلاگین نه تنها در معماری پرچمدار اصلی می‌باشد، بلکه در زمینه‌ی سینمایی نیز به تاپ ترین لول کاری رسیده است.