cast
podcasts

نرم افزار 3DF Zephyr Aerial v4.505

مدیر سایت
24 شهریور 1398
1428
توضیحات این نرم افزار
نرم افزار 3DF Zephyr Aerial v4.505

 رمز فایل : apademy.com   

توضیحات

3Dflow Zephyr ، نرم‌افزاری است که به وسیله آن می‌توانید تصاویر خود را به مدل های سه بعدی تبدیل کنید. انجام این پروسه به صورت کاملا اتوماتیک صورت می گیرد. کاربر بدون داشتن اطلاعات تخصصی میتواند به راحتی از تصاویر خودش مدل هایی سه بعدی خلق کند. این نرم افزار با داشتن تکنولوژی های پیشرفته و قدرت بازسازی مدل ها به یکی از بهترین نرم افزار های موجود جهت مدل سازی سه بعدی تبدیل شده است.

3DF ZEPHYR نرم افزاری با داشتن رابط کاربر پسند، امکان استفاده کاربر از برنامه را به بهترین نحو ممکن فراهم می‌کند. همچنین این نرم افزار بسیاری از فرمت های معمول 3D را پشتیبانی می‌کند و حتی قادر به تولید فیلم هایی با کیفیت بسیار بالا بدون استفاده از ابزار های خارجی دیگر است.
نرم افزار پیش روی شما ابزار و انتخاب مناسبی جهت تولید و تبدیل عکس های شما به مدل های سه بعدی است.

امکانات و ویژگی های برنامه 3Dflow Zephyr :

  • رابط کاربر پسند: نرم افزار 3DF ZEPHYR با داشتن طراحی کاربرد پسند و ساده، استفاده هرچه راحت تر کاربر از این برنامه را فراهم می‌آورد.
  • استفاده از تکنولوژی پیشرفته: این نرم افزار با استفاده از بروزترین تکنولوژی های موجود، خدمات را به بهترین نحو ممکن به کاربر خود ارائه می‌دهد. کاربر می‌تواند با توجه به وجود فناوری های موجود در این نرم افزار، نسبت به انجام امور خودش اقدام کند.
  • توانایی خروجی گرفتن پیشرفته: با استفاده از این نرم افزار میتوانید در نهایت، مدل تبدیل شده‌ی خود را در چندین کیفیت و فرمت های مختلف استخراج و ذخیره کنید.
  • انجام فرایند های گروهی: با وجود این قابلیت کاربر می‌تواند چندین فعالیت را همزمان در نرم افزار 3DF ZEPHYR انجام دهد.
  • پشتیبانی از قابلیت اسکن لیزری
  • و …