COURSE

آموزش جامع زیبراش معماری

معرفی و آشنایی با دوره
آموزش جامع زیبراش معماری
توضیحات این دوره

زیبراش یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای سه بعدی برای حجاری دیجیتال و مدلسازی های ظریف و پیچیده است. از زیبراش اصطلاحاً به عنوان یک نرم افزار برای مجسمه سازی دیجیتال یاد می شود، چون قابلیت طراحی مدل های سه بعدی با جزییات بالا و دقیق را دارد. 

از آن جایی که دیتیل ها و جزییات، نقش بسیار موثر و پررنگی را در رئال تر و واقعی تر شدن آثار سه بعدی ایفا می کنند، نرم افزار زیبراش همواره به عنوان یک ابزار کمکی قدرتمند در جعبه ابزار افرادی که در حوزه شبیه سازی معماری فعالیت می کنند، قرار گرفته است. زیبراش در واقع کار اسکالپتینگ یا حجاری دیجیتال را در آثار معماری ما انجام می دهد. یعنی شما به راحتی می توانید مدل سه بعدی خود را از هر نرم افزار دیگری (مثلاً تری دی مکس)، وارد زیبراش کنید، جزییات و دیتیل های مد نظرتان را با ابزارها و براش های زیبراش به مدل سه بعدی خود اضافه کنید، و سپس مدل سه بعدی خود را بهینه سازی یا سبک سازی کرده و مجدداً آن را به تری دی مکس باز گردانید و از آن رندر بگیرید. 

از کاربردهای دیگر زیبراش در معماری میتوان به مدلسازی جزییات و بافت های ریز روی دیوارها، ستون ها، مبلمان و ... و همچنین ایجاد خرابی و کهنگی در پروژه های ساختمانی و آثار معماری اشاره کرد. با کمک براش های زیبراش می توانید همانند یک مجسمه ساز روی مدل های سه بعدی خود حجاری و کنده کاری کرده و نقوش برجسته سه بعدی ایجاد کنید. 

پکیج آموزشی زیبراش در معماری

شما در این پکیج آموزشی، با صفر تا صد نرم افزار زیبراش آشنا شده و تمام تکنیک ها و کاربردهای آن را در شبیه سازی معماری یاد می گیرید. این دوره آموزشی نیاز به هیچ گونه پیش نیازی ندارد و شما از سطح مقدماتی تا پیشرفته به صورت پروژه محور، به زیبراش مسلط خواهید شد. 

مدرس این دوره آقای محمد حسین عطاران، از مدرسین مطرح و بین المللی آپادمی هستند که با بیش از 12 سال سابقه در صنعت CG به عنوان Hard Surface Designer و 3D Charecter Artist مشغول به فعالیت می باشند. حضور موفق آقای عطاران در پروژه های متعدد داخلی و بین المللی، ایشان را به یکی از شاخص ترین متخصصین زیبراش در ایران تبدیل کرده است. 

به طور کلی، دوره آموزش Zbrush در معماری شامل 5 فصل است:

  1. آموزش جامع نرم افزار زیبراش + ابزارها و براش های پرکاربرد
  2. پروژه یک: مدلسازی یک بنای معماری کلاسیک در زیبراش
  3. پروژه دو: مدلسازی و طراحی مبلمان در زیبراش
  4. پروژه سه: مدلسازی احجام معماری ارگانیک در زیبراش
  5. پروژه چهار: مدلسازی یک پروژه خاص علمی تخیلی یا Sci-Fi در زیبراش
سوالات متداول درباره پکیج آموزش زیبراش معماری
برخی از پروژه‌های انجام شده در پکیج زیبراش معماری
سرفصل دوره و لینک‌های دانلود کامل شده
محمد حسین عطاران مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره تماس و تلگرام: 09057053113 (از 9 صبح تا 5 عصر)
ایمیل: apademy@gmail.com
آیدی پشتیبانی تلگرام: apademy@
cast
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.