COURSE

آموزش جامع نرم افزار زیبراش (ZBrush)

معرفی و آشنایی با دوره
توضیحات این دوره

در دوره آموزشی زیبراش به صورت کامل و از سطح کاملاً مقدماتی، تمام ابزارهای کلیدی این نرم افزار را فرا گرفته و به صورت عملی در قالب چندین پروژه با کاربردهای آنها در تولید آشنا می‌شوید. شیوه آموزش توتوریال-محور بهترین روش برای فراگیری این نرم افزار است.  چرا که به این ترتیب به صورت عملی و کاربردی با مطالب آموخته شده آشنا شده و همچنین در مواجهه با مشکلات پیش بینی نشده در طی ساخت یک پروژه، روش های حل مشکل را نیز فرا خواهید گرفت.
 
این پکیج آموزشی بر اساس سطح دشواری از دو قسمت کلی تشکیل شده است. در بخش اول که متشکل از ۲۰ اپیزود است، به آشنایی و معرفی مقدماتی قابلیت های کلیدی نرم افزار می‌پردازیم.

در ادامه و در بخش دوم همزمان با نگاهی عمیق‌تر به مسائل پیشین، با ابزارهای پیشرفته تر این نرم‌افزار نیز آشنا خواهید شد. و در نهایت شما یاد خواهید گرفت که پروژه‌های تخصصی را در زیبراش انجام بدهید. در این قسمت یک سفینه فضائی از صفر تا صد در زیبراش ساخته می شود بنابراین شما علاوه بر فراگیری ابزارهای مورد نیاز، تا حدودی با تکنیک‌های HardSurface هم آشنا خواهید شد.

اما در بخش جذاب سوم تمام مطالب یادگرفته شده (بعلاوه نکاتی جدید) در قالب یک ورکشاپ دوباره مرور می‌شوند. همچنین با دیدن این قسمت متوجه خواهید شد که حالا به چه راحتی می‌توانید به خلق آثار شگفت‌انگیزی دست بزنید. 

فایل‌های پروژه‌های مربوطه همراه ویدیوها در پکیج به شما ارائه می‌شود.

محمد حسین عطاران، 3D Character Artist و HardSurface designer متولد شیراز با بیش از ۱۱ سال سابقه کار در صنعت CG در پروژه های متعدد داخلی و خارجی حضور داشته و با سال‌ها تجربه در امر آموزش، در این پکیج در خلال خلق سوژه‌های تخیلی ارگانیک/مکانیکی شما را بطور عملی با نرم‌افزار  Zbrush و روند طراحی خلاقانه‌اش آشنا می‌کند.

 

سوالات متداول درباره پکیج آموزش زیبراش
گالری آثار مدرس دوره
سرفصل دوره و لینک‌های دانلود کامل شده

00:00:00

محمد حسین عطاران مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره تماس و تلگرام: 09057053113 (از 9 صبح تا 5 عصر)
ایمیل: apademy@gmail.com
آیدی پشتیبانی تلگرام: apademy@
cast