COURSE

آموزش جامع نرم افزار Revit

معرفی و آشنایی با دوره
توضیحات این دوره

دوره آموزشی نرم‌افزار رویت "Revit"

 

رویت(Revit)، نرم افزاری بسیار قدرتمند است که در تمامی گرایش‌های مهندسی ساختمان از جمله معماری (Architectureسازه(Structure)  و تاسیسات(MEP) مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار دارای جامع‌ترین مجموعه‌ از ابزارهایی است که شما برای مدلسازی سه بعدی ساختمان به آن نیاز دارید. از آنجایی که نرم‌افزار رویت کلیه امکانات مورد نیاز یک معمار را در کنار هم داراست، آن را بعنوان نرم افزاری چندمنظوره و4 بعدی می‌شناسند که برای انواع طراحی ها با بالاترین سرعت مناسب است. دوره آموزش Revit مجموعه آپادمی، با 90 ساعت ویدیو آموزشی و در قالب 7 فصل هر آنچه شما برای تبدیل شدن به یک معمار واقعی نیاز دارید را به شما آموزش می‌دهد. 
توجه داشته باشید روش تدریس این دوره پروژه محور می‌باشد؛ بدین صورت که کلیه ترفند‌‌های موردنیاز که حاصل چندین سال تجربه مدرس دوره "جناب آقای زراعت‌پیشه" می‌باشد را با انجام صفر تاصد پروژه‌های مختلف با بیانی ساده به شما آموزش می‌دهد. همچنین پکیج آموزش رویت یکی از مهم ترین منابع برای علاقمندان به تدریس این نرم افزار می‌باشد و دانشجویان پس از اتمام این دوره توانایی تدریس نرم افزار Revit را به بهترین شکل خواهند داشت.

 


محتوای آموزشی هر فصل:

فصل اول: آشنایی کلی با نرم‌افزار رویت و کار با ابزار‌‌ها

در فصل اول پکیج آموزش Revit ، مدرس شما را با ابزار‌ها و تنظیمات نرم‌افزار آشنا می‌کند و مباحث طراحی فاز 1 و 2 معماری، نحوه کار با کامپوننت‌ها، طراحی گرافیکی پلان‌ها و مساحت بندی، اصول طراحی سازه، لندسکیپ‌های مختلف، نورپردازی، شیت بندی و ... را به شما آموزش می‌دهد.

 

فصل دوم: آموزش اصول BIM

در فصل دوم چگونگی انجام صفر تا صد یک پروژه طبق فرآیند مدل سازی اطلاعات (BIM) به شما آموزش داده می‌شود و پس از آن شما قادر خواهید بود از مستندات یک پروژه شامل: پلان، نما، برش‌ها و... خروجی بگیرید و همچنین پرزانته و شیب‌بندی کامل پروژه را انجام دهید.

 

فصل سوم: آموزش اصول طراحی نما 

در فصل سوم دوره آموزش رویت، مدرس به آموزش کامل طراحی نمای ساختمان و تهیه دیتیل‌های اجرایی آن در 5 پروژه متفاوت می‌پردازد تا در نهایت بتوانید نما‌هایی که با نرم افزار رویت طراحی می‌کنید را در قالب نقشه‌های کاملا اجرایی به کارفرما ارائه دهید.

 

فصل چهارم: آموزش متره و برآورد پروژه‌ها

فصل چهارم دوره به آموزش مبحث متره و برآورد پروژه‌ها و نحوه برآورد هزینه‌ بر اساس نوع متریال استفاده شده می‌پردازد تا شما بتوانید به راحتی هزینه اجرا پروژه‌های مختلف را با دقت بالا محاسبه کنید و این کار بر مبنای مدل سه بعدی که در نرم افزار رویت ایجاد کرده اید، با بالاترین سرعت اتفاق می افتد. 

 

 فصل پنجم: آنالیز انرژی ساختمان

در فصل پنجم پکیج آموزش Revit نحوه آنالیز انرژی‌های ساختمان و تهیه فیلم و مستندات از مدل‌های گوناگون انرژی را به شما آموزش می‌دهیم.

 

فصل ششم: آموزش نحوه کار با پلاگین Enscape

در فصل ششم، مدرس نحوه کار با پلاگین Enscape برای رندرگیری و همچنین تهیه انیمیشن از پروژه ساخته شده را به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید بعد از مدلسازی سه بعدی خروجی‌های با کیفیتی از پروژه برای ارائه به کارفرما تهیه کنید.


فصل هفتم: مدل‌سازی حرفه‌ای

در فصل آخر این دوره به شما نحوه مدلسازی پیشرفته را در قالب مدلسازی پروژه‌های متعدد با انواع سبک‌های معماری آموزش می‌دهیم تا توانایی مدلسازی پیچیده ترین احجام سه بعدی را کسب کنید.

 

 

تمایز پکیج آموزش رویت(Revit) مجموعه آپادمی با رقبا، در مباحث تدریس شده در دوره می‌باشد. مجموعه آپادمی در یک پکیج جامع مباحث: آموزش فرآیند BIM ، معماری فاز1 و فاز 2، متره و برآورد و طراحی نما را با هزینه‌ای بسیار به صرفه تر به شما ارائه می‌دهد تا شما عزیزان بتوانید با تهیه یک دوره به تمامی کاربرد‌های مورد نیازتان در نرم‌افزار رویت مسلط شوید. همچنین در این دوره رندرگیری با پلاگین Enscape را هم یاد میگیرید و برای یادگیری این مبحث نیازی به تهیه دوره دیگری نخواهید داشت. شایان ذکر است این دوره پیش نیازی ندارد و همه مباحث از یک طراحی ساده تا مدلسازی احجام پیچیده در آن آموزش داده شده بنابراین برای سطوح مبتدی تا پیشرفته مناسب می‌باشد. 

 

 

بازار کار نرم افزار Revit:

با توجه به تصویب BIM در قانون اجرای پروژه‌های ساختمانی، استقبال شرکت‌های عمرانی و دفاتر معماری از نرم‌افزار رویت نیز روز به روز  افزایش می‌یابد. همچنین کاربرد آن در کشور‌های خارجی نیز بسیار گسترده است، از این رو علاقمندان به مهاجرت نیز می‌توانند این مهارت را بعنوان یک منبع درآمد در نظر بگیرند. بدیهی است یادگیری این نرم افزار چند منظوره، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در حوزه‌ها و رده‌های مختلف شغلی فعالیت و کسب درآمد کنید.

 

 

 مخاطبان دوره آموزش رویت:

•    مهندسان عمران و ساختمان
•    دانشجویان و مهندسین معمار
•    شرکت‌های معماری و دفاتر فنی مهندسی
•    دفاتر مهندسی مشاور و شرکت‌های پیمانکاری

 

 

دستاورد شما از یادگیری دوره:

•    تسلط کامل بر نرم‌افزار رویت معماری
•    یادگیری مدلسازی انواع آبجکت‌ها، مبلمان و طراحی سبک‌های متفاوت طراحی نما
•    تسلط بر مدلسازی فرم‌های پیچیده معماری شامل سبک‌های دیکانس، بایونیک و فولدینگ
•    یادگیری طراحی انواع سازه‌های معماری و کلیه اصول طراحی مربوط به فرآیند معکوس در معماری
•    درک کامل اصول نورپردازی، متریال دهی و رندرگیری
•    تسلط بر طراحی آلبوم و شیت بندی در نرم افزار
•    یادگیری متره و برآورد کامل هزینه‌ها
•    تسلط بر تهیه کلیه مستندات پروژه شامل خروجی با فرمت‌های مختلف
•    توانایی تدریس نرم‌افزار Revit

 

 

پشتیبانی دوره جامع آموزش Revit:

پس از ثبت‌نام در دوره، گروه تلگرام مختص پکیج آموزش رویت برای شما فعال شده و می‌توانید اشکالات خود را مستقیماً از مدرس دوره و پشتیبانان آموزشی سوال کنید. همچنین پشتیبان مجموعه آپادمی همواره در برنامه واتساپ در دسترس می‌باشد تا خیال شما از بابت هرگونه سوال و مشکل درباره فایل‌های آموزشی آسوده باشد. قابل ذکر است پس از خرید شما تا هر زمان که بخواهید به ویدیو ها دسترسی خواهید داشت.

 

اگر پکیج را به صورت پستی تهیه کنید، هم زمان به صورت دانلودی نیز امکان دانلود و استفاده از جلسات آموزشی را خواهید داشت.

 

سوالات متداول درباره پکیج آموزش رویت
سرفصل دوره و لینک‌های دانلود کامل شده


رادمان زراعت پیشه مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره تماس و تلگرام: 09057053113 (از 9 صبح تا 5 عصر)
ایمیل: apademy@gmail.com
آیدی پشتیبانی تلگرام: apademy@
cast
افزودن به سبد خرید
کاربر عزیز نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بالا برای ما بنویسید.