قوانین و مقررات

 

به وبسایت آپادمی خوش آمدید!

کاربران گرامی

هدف از ایجاد و فعالیت وبسایت آپادمی آموزش همه ی چیزهایی است که در هیچ کجای دیگر پیدا نخواهید کرد. همۀ کسانی که به نوعی از سرویس ها، خدمات و محصولات ما استفاده می کنند جزیی از خانواده ی بزرگ ما هستند. روابط ما با یکدیگر بر مبنای اعتماد، صداقت و یکرنگی است.  ما هر روزمان را با توانی مضاعف برای بهبود مستمر شرایط، رشد و توسعه بیشتر فعالیت هایمان آغاز می کنیم. کلیۀ تصمیمات ما بر مبنای جلب رضایت و اطمینان مخاطبینمان گرفته خواهند شد تا بتوانیم فضایی را خلق کنیم که همه در کنار یکدیگر بیشتر از پیش یاد بگیریم و همگی برنده باشیم.

مخاطبین محترم، با توجه به تمایل ما به رعایت اخلاق حرفه ای و قواعد کاری، لطفاً جهت توافق با ما و به منظور استفاده بهینه از خدمات این وبسایت به شرایط و قوانین استفاده توجه فرمایید.

در این صفحه منظور از "وبسایت ما" و "وبسایت آپادمی" و "ما" وبسایت با آدرس زیر می باشد:

https://www.Apademy.com

 

شرایط عمومی

استفاده شما از وبسایت آپادمی به منزله آگاه بودن و پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط مندرج در این صفحه بوده و رعایت آن ها برای استفاده از سرویس های ما، عضویت در سایت یا ثبت سفارش خرید الزامی می باشد. این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران تنظیم گشته ولازم به ذکر است که مندرجات فعلی این صفحه جایگزین کلیۀ توافقات قبلی به حساب می آید. عدم رعایت هر کدام از موارد زیر ممکن است منجر به حذف حساب کاربری شما شود.

حق تغییر و به روزرسانی محتوای این صفحه بدون اطلاع و هماهنگی قبلی برای وبسایت آپادمی محفوظ بوده و کاربران موظفند به صورت ادواری به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی آگاه شوند و ادامه استفاده کاربران از خدمات این وبسایت به معنی آگاهی و موافقت با این تغییرات است.

شما می پذیرید که این وبسایت از شرکت های دیگری به منظور داشتن فضای میزبانی و دامنه، داشتن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، شبکه، سیستم های ذخیره سازی، پست محصولات و دیگر تکنولوژی های ضروری برای ارائه خدمات خود استفاده می نماید. هرچند که ما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا با پیگیری این موارد، فضایی منضبط را برای کاربران ایجاد نماییم ولی بدیهی است که اهمال، تاخیر، تغییر یا آسیب از سوی این شرکت های ثالث که موجب نقائصی در ارائه خدمات توسط ما شود، مسئولیتی را برای ما در قبال کاربران ایجاد نمی کند.

شما نباید وبسایت و سرویس های ما را هک کرده یا تغییر دهید. همچنین شما نباید وبسایت های دیگر را به گونه ای ایجاد یا تغییر دهید که به طور غیر واقعی این گونه القا نماید که با سرویس ها یا وبسایت آپادمی در ارتباط است.

کاربران در بیان نظرات خود در وبسایت آپادمی حق درج محتوای نامناسب از هر نوع (تحقیر، توهین، سوء استفاده زبانی نوشتاری، بد کلامی، تهدید، تمسخرآمیز، گمراه کننده، نژاد پرستانه، تبعیض آمیز، جعلی، تبلیغات و ...) را ندارند و این عمل موجب حذف حساب کاربری آنان خواهد شد.

امکان دارد سرویس هایی جهت گفتگوی جمعی با قابلیت مشارکت عمومی مانند فروم ها یا اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار نقد و گفتگو، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر مجاری ارتباطی شما با دیگران (چه شخصی و خصوصی و چه عمومی) در وبسایت آپادمی ایجاد شود. شما می پذیرید که از این سرویس ها فقط برای ثبت نظر، ارسال و دریافت پیغام هایی استفاده نمایید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص بوده و در عین حال مطابق با قوانین سایت و کشور ایران باشد.

وبسایت آپادمی مسئولیتی در قبال کنترل یا نظارت بر روی این سرویس ها نداشته و اشخاص خود مسئول محتوای پیام های خود می باشند. با این حال وبسایت ما این حق را برای خود محفوظ می دارد که پیام ها یا محتوای ارسالی در این سرویس ها را مرور و در صورت مشاهده هر گونه مورد مغایر با قوانین مربوطه، آن را پیگیری و حذف نماید.

وبسایت آپادمی ممکن است پیوندها یا لینک هایی به وب سایت های دیگر که تحت کنترل ما نیستند، داشته باشد. بدیهی است که وبسایت ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده در این سایتها یا لینک های موجود در آن ها ندارد. قرارگیری این لینک ها در وبسایت ما صرفاً به جهت سهولت دسترسی کاربران به آن صفحات قرار گرفته و به معنای تایید یا ارتباط با ما مدیران آن وبسایت ها (تحت هیچ عنوان و به هیچ صورتی) نمی باشد. ما نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که صرفاً از لینک های وبسایت های معتبر و مورد اطمینان در سایتمان استفاده نماییم با این حال شما می پذیرید که مسئولیت هرگونه مشکل یا خسارت احتمالی وارد به کامپیوترتان از طریق فایل های ویروسی یا مخرب که ناشی از استفاده از داده ها یا فایل های مربوط وبسایت های لینک شده در وبسایت ما باشد را شخصاً خودتان بر عهده خواهید داشت. ما نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که صرفاً از لینک های وبسایت های معتبر و مورد اطمینان در سایتمان استفاده نماییم.

 

قوانین حساب کاربری

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و رمز عبور شما و محرمانه نگاه داشتن آن ها به عهده خودتان می باشد و شما وبسایت ما را از هرگونه خسارت یا ضرر ناشی از عدم تبعیت شما از این قانون امنیتی مبرا دانسته و مسئولیت آن را تمام و کمال به عهده خواهید گرفت.

شما نباید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار اشخاص دیگر به منظور دسترسی به حساب کاربری شما قرار دهید و در غیر این صورت مسئولیت هر گونه سوء استفاده از حساب کاربری شما و یا نام شما به عهده خوتان می باشد. در صورت اطلاع از دسترسی های غیر مجاز به حساب کاربریتان باید در اسرع وقت به ما اطلاع بدهید.

کاربران باید اطلاعات صحیح، کامل و دقیق خود را در هنگام ثبت نام در سایت یا ثبت سفارش در فرم های مربوطه وارد نمایند، در غیر این صورت سفارش کاربران ممکن است با تاخیر به دستشان رسیده و یا اصلاً قابل پیگیری و تحویل نباشد و از این بابت مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی صرفاً حق دارد که از یک حساب کاربری در وبسایت آپادمی استفاده کند. استفاده از یک حساب کاربری توسط چند نفر مجاز نبوده و تخلف به حساب می آید. در صورت تشخیص این موضوع، حق مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری برای ما محفوظ می باشد.

استفاده از روش های خودکاری سازی (مانند استفاده از بات ها و ...) برای ایجاد حساب کاربری در سایت مجاز نیست. در صورتی که سن شما بالاتر از 18 سال باشد (در غیر این صورت با کمک و اجازه قیم قانونی خود) می توانید در وبسایت ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده نمایید.

شما مجاز به استفاده از این وبسایت برای مقاصد غیر قانونی یا بر خلاف شرایط و قوانین استفاده از آن نیستید. شما نباید از این وبسایت به گونه ای که موجب آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وبسایت آپادمی یا سایر وبسایت ها شود، استفاده نمایید. همچنین شما نباید برای دسترسی به اطلاعات، محتوا یا ثبت نام در سایت از روش های غیر متعارف استفاده کنید.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

مالکیت محتوا یا مجوز بهره برداری از آن متعلق با وبسایت آپادمی یا اساتید و مولفان همکار ما می باشد. کلیۀ محتوای موجود، محصولات و خدمات ما مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مولف در ایران می باشد و تخطی از آن پیگیری قانونی جدی به همراه خواهد داشت. بدیهی است که مشاهده محصولات آموزشی ما و ساختن محصولات آموزشی با استفاده از محتوای آن حتی به زبان خودتان و با تدوین متفاوت مشمول تخطی از حقوق مولف خواهد شد.

طراحی ها و ظاهر وبسایت (المان های بصری) به همراه کلیۀ علائم تجاری و لوگوها، موجود در وبسایت یا بر روی محصولات ما، متعلق به وبسایت آپادمی می باشد و شما حق استفاده، کپی برداری یا تقلید از آن را نخواهید داشت.

محتوای موجود در این وبسایت (اعم از محتوای متنی، تصویری، صوتی، ویدیو، فایل ها و ...) و سایر خدمات ارائه شده صرفاً می بایست به منظور استفاده غیر تجاری و شخصی مورد استفاده قرار گیرد. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات، محتوا یا آموزش ها بدون کسب اجازه، پیگیرد قانونی داشته و هیچ شخصیت حقیقی، حقوقی و یا وب سایتی نباید به هیچ صورتی از این اطلاعات برای فروش، توزیع، همانند سازی، بازتولید و یا ایجاد ترافیک در وبسایت خود استفاده نماید. شما همچنین نمی توانید از محصولات ما کپی کرده، آن ها را قرض بدهید، ویرایش، اقتباس یا واگذار کنید.

 

تغییرات در سرویس و قیمت گذاری

وبسایت آپادمی در ارتباط با حذف صفحات وبسایت خود ویا لینک های مرده هیچ نوع مسئولیتی را نمی پذیرد و سرویس "به صورت موجود" و "به صورتی که هست"، ارائه می شود و وبسایت ما تحت هیچ شرایطی در ارتباط با عدم کارکرد، تغییر یا تاخیر که ممکن است ناشی از مشکلات زیر ساختی اینترنت، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و ... باشد، مسئولیتی را نمی پذیرد. این وبسایت همچنین تضمین نمی کند که سرویس موجود بدون وقفه، به موقع، ایمن و یا بدون خطا کار کرده و یا هرگونه خطایی در سرویس اصلاح یا تصحیح شود.

وبسایت آپادمی قابل اتکا بودن، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویسها و گرافیک موجود را ضمانت نکرده و آن ها را بدون هیچ قید یا تضمینی، "به صورتی که هست" ارائه می نماید. همچنین وبسایت تضمین نمی کند که نیازهای خاص شما را برآورده کرده و یا کیفیت هر سرویس، محصول، اطلاعات و یا سایر خدمات ارائه شدۀ رایگان یا خریداری شده، در سطح انتظارات شما باشد. وبسایت ما تحت هیچ شرایطی آسیب یا ضررهای احتمالی ممکن را که به خاطر از دست دادن اطلاعات یا دسترسی در پی استفاده از وبسایت آپادمی یا از ناتوانی و تاخیر در استفاده از وبسایت و خدمات آن حاصل شود، نمی پذیرد.

آپادمی این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان که صلاح بداند، سرویس ها، قیمت و شرایط پشتیبانی از محصولات خود را تغییر دهد. همچنین در مناسبت های خاص، وبسایت ما ممکن است تخفیف هایی را بر روی برخی محصولات اعمال کند که این مورد برای افرادی که محصولات را با قیمت های بالاتری خریداری کرده اند، حقی ایجاد نمی کند.

 

استفاده از کوکی ها

وبسایت آپادمی نیز همانند بسیاری از وبسایت های دیگر از کوکی Cookie به منظور بهینه سازی، شخصی سازی و راحت تر کردن پروسه ورود به سایت (به خاطر سپردن نام کاربری شما) استفاده می نماید. کوکی ها فایل های text سبکی مشتمل بر یک سری داده هستند که توسط یک صفحه web بر روی کامپیوتر شما قرار داده می شود. کوکی ها قادر به اجرای برنامه یا ویروسی کردن رایانه ی شما نیستند. هر کوکی به صورت یکتا به رایانه ی شما اختصاص داده شده و صرفاً توسط وبسایتی که کوکی را برای شما فرستاده، قابل خواندن هستند. هدف از ارسال کوکی ها شناختن سیستم شما به عنوان کاربر مشخص و در نتیجه افزایش سرعت هنگام مشاهده سایت و ورود مجدد و همچینین آنالیز رفتار شما به عنوان کاربر توسط گوگل است.

لازم به ذکر است که کوکی ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، تلفن همراه، آدرس های پستی نمی شوند و از این بابت نباید نگرانی داشته باشید.

اکثر مرورگرهای مرسوم به صورت اتوماتیک کوکی ها را می پذیرند ولی شما این امکان را دارید که با تغییر تنظیمات مرورگر خود، کوکی ها را رد نمایید. در این حالت ممکن است قادر به استفاده از همه امکانات داینامیک و قابلیت های موجود در وبسایت آپادمی و یا سایت های دیگر نباشید. پیشنهاد ما این است که برای دسترسی کامل و جلوگیری از به وجود آمدن محدودیت ها یا مشکلات غیر قابل پیش بینی در آینده، دریافت کوکی ها را از طریق مرورگر بر روی کامپیوتر خود غیر فعال نکنید.

قابلیت Java غالباً به صورت پیش فرض بر روی همه مرورگرها فعال می باشد، در صورتی که وبسایت ما به هر دلیلی قادر به استفاده از این قابلیت برای نمایش دادن برخی قسمت های سایت بر روی مرورگر شما نباشد، پیغامی در بالای وب سایت شما به نمایش درخواهد آمد. در صورت بروز هر گونه مشکل، اختلال یا کاهش سرعت در سرویس دهی به کاربر به دلیل ایرادات ناشی از تکنولوژی جاوا بر روی مرورگر یا کامپیوتر کاربر  باری شما به وجود آید، وبسایت ما هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد.


دریافت اطلاعات و حفظ حریم شخصی کاربران

وبسایت آپادمی به جهت ارائه خدمات بهتر در خصوص ارسال سفارش خرید کالاها در سریع ترین زمان ممکن، مبادرت به دریافت اطلاعاتی از شما می نماید. این اطلاعات که شامل نام، تلفن همراه، آدرس و کد پستی، ایمیل و ... می شود از نظر ما محرمانه تلقی شده و به اشخاص ثالث یا طرفین خارجی واگذار نمی گردد (مگر در صورت الزام قانونی و آن هم صرفاً به مراجع رسمی و قانونی کشور). از این اطلاعات صرفاً در هنگام ارسال کالا یا ارائه خدمات به شما و یا معرفی محصولات جدید از طریق خبرنامه ها و نظرسنجی های احتمالی استفاده می شود. وبسایت ما متعهد می گردد که به  حریم شخصی شما احترام گذاشته، در حد توان از آن حفاظت کرده و تکنولوژی خود را جهت هرچه ایمن تر شدن این حریم، توسعه دهد و بهبود بخشد.

وبسایت آپادمی صفحاتی را که کابران سایت مشاهده می نمایند رصد کرده تا بتواند میزان محبوبیت یا عدم محبوبیت هر یک از سرویس های خود را تشخیص داده و عملکرد خود را در خصوص آن صفحات بهبود بخشد.

 

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده: وبسایت فروشگاه اینترنتی آپادمی به آدرس اینترنتی: https://www.Apademy.com

خریدار: هر شخص حقیق یا حقوقی که فرم سفارش خرید را ارسال می کند.

 

  1. فروشنده متعهد می گردد که محصول سالم و بی نقص را مطابق با آن چه که در توضیحات محصول ارائه کرده برای خریدار ارسال نماید. در صورتی که این ارسال از طریق سیستم پستی صورت گیرد، وبسایت آپادمی تعهد یا مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل انتقال ناصحیح کالا ندارد.
  2. فروشنده متعد می گردد که اطلاعات کامل و دقیق محصول را در اختیار خریدار قرار داده و از طریق صفحات مربوطه اطلاع رسانی کند.
  3. فروشنده موظف است از حریم شخصی و اطلاعات فردی خریدار در حد اختیار و توان محافظت کرده و به هیچ شخص ثالثی مگر به الزام و با مجوز رسمی و قانونی ارائه ننماید.
  4. فروشنده متعهد می گردد که پس از دریافت فرم خرید و تایید سفارش خریدار، در اسرع وقت نسبت به بسته بندی و ارسال محصول به خریدار اقدام نماید. اختلال و تاخیر در رابطه با ارسال کالا از طریق پست در صورتی که بعد از تحویل کالا به پست صورت گیرد، مسئولیتی را متوجه فروشنده نمی سازد.
  5. فروشنده حق دارد با توجه صلاحدید خود، به هر دلیل سفارش را لغو کرده و از ارسال آن خودداری نماید.
  6. خریدار متعهد می گردد که اطلاعات دقیق، صحیح و کامل خود (آدرس، کد پستی، تلفن همراه، نام و ...) را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار بدهد.
  7. خریدار متعهد می گردد که قبل از پر کردن و ارسال فرم سفارش و خرید هر محصول، در مورد آن تحقیق کرده و اطلاعات لازم و کافی را در مورد آن محصول از طریق وبسایت آپادمی کسب نماید و پس از آن سفارش خود را ثبت کند.
  8. خریدار می پذیرد که پس از تایید و ارسال سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت "پرداخت شده"، "در حال بررسی" و "ارسال شد" نمی تواند درخواست لغو سفارش یا انصراف دهد.
  9. خریدار متعهد می گردد که هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک، با بررسی محصول از صحت و آسیب ندیدن آن اطمینان حاصل کرده و در غیر این صورت از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت عیوب ظاهری یا شکستگی محصول یا بسته بندی آن را بعد از دریافت کالا توسط خریدار قبول نمی کند.

10_ خریدار متعهد می گردد که هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در آدرسی که خود خریدار در فرم سفارش مشخص کرده است به منظور دریافت محصول حاضر باشد و در غیر این صورت، ظرف مدت مقرر تعیین شده  در اعلامیه شرکت پست به آدرس مربوطه مراجعه کرده و محصول را دریافت کند. بدیهی است که صورت حاضر نبودن خریدار در آدرس اعلام شده و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد.

11_ محل تحویل کالا توسط پیک یا مامور پست درب ورود ساختمان خواهد بود. خریدار موظف است که از محل سکونت خود به درب اصلی ساختمان مراجعت کرده و کالا را تحویل بگیرد.

12_ کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل برگشت می باشد و در صورتی که خریدار کالای ارسال شده توسط شرکت پست یا پیک را قبول نکند و در صورت مرجوعی محموله پستی، فروشنده هیچ تعهدی در خصوص هزینه ارسال مجدد یا عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

13_ خریدار متعهد می گردد که قبل از خرید، این توافقنامه را مطالعه کند.

 

 

ارتباط با کاربران

تنها مرجع رسمی جهت اطلاع رسانی و ارتباط با شما وبسایت https://www.Apademy.com و مجاری ارتباطی تایید شده در صفحه "ارتباط با ما" این وبسایت می باشد. ما از هیچ طریقی به جز ایمیل ها یا شماره های رسمی یا روش های دیگر اعلام شده در این وبسایت با شما تماس نمی گیریم، در غیر این صورت مسئولیت هر گونه آسیب یا ضرر احتمالی به عهده شما می باشد.

وبسایت آپادمی خود را موظف به حفظ حریم شخصی کاربران می داند. در صورت بروز یا مشاهده هر گونه تخلف، موارد مذکور را حتماً از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید. به یاد داشته باشید که پشتیبانی فنی صرفاً از طریق ایمیل انجام می شود.

شما می توانید سوالات و پیشنهادات خود در مورد شرایط و قوانین استفاده از وبسایت Apademy را به ایمیل Apademy@gamil.com ارسال نمایید.